Hakkımızda


Fatih Restaurant

En iyiye hep beraber ulaşıyoruz...

Yemek yemenin tadına vardığınız, hoş ve huzurlu bir mekanda sizleri ağırlıyoruz.


Buyrun Beraber Olsun...

Fatih Restaurant


Sancaktepe'nin yıldızı
Kurulduğumuz günden beri tek hedefimiz daha iyi bir hizmet ve lezzet sunmak oldu.

Fatih Restaurant ailesi olarak kullanılan tüm ürünlerde yüzde 100 kalite aranmaktadır. Müşteriye sunulan tüm ürünlerde gıda standartlarına uygunluk öncelikli şart olarak aranmaktadır. Bundan dolayı da hammadde seçiminden ürün dağıtımına kadar titizlikle uyguladığı kalite yönetimi ile ürünlerin üstün kalitesini ve lezzetini garanti etmektedir..

Aynı zamanda nişan, düğün, kına gecesi ve benzeri bütün toplu organizasyonlarda mekanımızda en iyiyi hedefleyerek bölge halkının takdirini kazandık. Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz.

Taşfırın Lezzeti


En güzel pideler, geleneksel bir pişirme tekniği ister.

Muhteşem Organizasyonlar Yapıyoruz

Masalsı Düğünler

En güzel hikayenizi burda yazın...

Kusursuz hizmeti birinci prensip olarak görüyor ve sizi yeni hayatınıza Fatih Restaurant ile mükemmel bir başlangıç yapmaya davet ediyoruz..

Sizin için hazırlanan seçkin menülerden süsleme ve bahçe düzenine, en son teknoloji ürünü ışık, ses ve müzik sistemlerinden etkinliğinizi unutulmaz kılacak sanatçılara kadar en ince detayların düşünüldüğü mekanımızda hayatınızın bu en önemli ve unutlmaz anını organizasyon deneyimi güçlü kadromuz ve ekiplerimiz tarafından sunmaktayız.