Medeniyet Yolcuları Vakfı’nı ağırladık!

Ekmeğimiz tam not aldı!
21 Şubat 2017
Fatih’in Burgeri Göz Dolduruyor!!!
21 Şubat 2017

Medeniyet Yolcuları Vakfı’nı ağırladık!

Sayın İsmail Erdem: "Medeniyet Yolcuları Vakfımızın yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik."
"Kasım 2014’te hayata geçirilen Medeniyet Yolcuları; gelecek nesillerin manevi değerlerimizle mücehhez, köklerine bağlı, mirasını sahiplenen, milli bilince vakıf, şuurlu bireyler olarak yetişmesini ve bu sayede kadim medeniyetimizi yeniden ihya ederek 2023, 2053, 2071 yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir. Yerli, Milli, Şuurlu, prensiplerine bağlı, ne yaptığını bilen, planlı, programlı, vasıflı, ahlaklı, dindar, vatanını ve milletini seven, sadece kendini değil toplumu inşa eden bir nesil olduğu bilincine sahip gençlik yetiştirerek; gençlere yönelik edep, adap ve ahlak anlayışının, İslam coğrafyasındaki tüm gençlerimize anlatılması ve aktarılması için çalışır." bildirisiyle yola çıkan Sancaktepe'nin değerli vakfının yönetim kurulu toplantısı Fatih Restaurant'ta yapıldı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem'in değerli katımlarıyla gerçekleşen kurulda geleceğe dair faydalı kararlara ve hedeflere imza atıldı.

Vakıfla ilgili detaylı bilgi almak ve etkinliklerini takip etmek için : "medeniyetyolculari.com" adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir